Ziraat Bankası Android Uygulaması

Bankacılık işlemleri son zamanlarda çok farklı bir hal aldı. Artık insanlar şubelere giderek saatlerce sıra beklemek zorunda kalmıyorlar. Çünkü bankaların akıllı telefon uygulamaları kullanıcıların bir çok işlemi telefondan gerçekleştiremelerine olanak sağlamaktadırlar. Bu açıdan teknolojinin gelişmesi insanların vakitten tasarruf yapmasını sağladı diyebiliriz çünkü kuyruk bekleme derdi ortadan kalmış oluyor. Elektrik, su gibi fatura ödeme işlemleri dahi bu uygulamalar vasıtası ile çözülebiliyor.

Ziraat Bankası Alanının Lideri

Türkiye’nin önemli bankacılık kuruluşlarından olan Ziraat, sahip olduğu mobil uygulama ile kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Ziraat Mobil uygulamasına, müşteri numaranız ve internet bankacılık şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Bu şifreyi şubenizden almanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra güvenlik önlemleri gereği uygulama sizden telefonunuza gönderilen şifreyi yazmanızı isteyecektir. Bu hesabınızın başkalarının eline geçmesini önlemek içindir. Kötü niyetli birilerinin eline geçmesi bilgi güvenliğiniz açısından hiç de iyi olmayacaktır.

Para Gönderme ve Limit Arttırma

Kartlarınızın ve hesaplarınızın yönetimi Ziraat Mobil ile artık çok kolay. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hangi hesabınızda ne kadar bakiyeniz var, kredi kartlarınızın ne kadar borcu var, hangi gün ne işlemler yapılmış gibi işlem dökümlerine ulaşmanız mümkündür. Aynı banka içerisindeki bir başka hesaba eft ya da bir başka banka hesabına havale yapmak çok kolaydır. Aynı zamanda kredi kartlarınızın limitlerini izin verilen sınırlar çerçevesinde arttırıp azaltmanız da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir