CEO Simulator Android Oyunu

İş yerimizde ya da okullarda ders arasında sıkıldığımızda genelde akıllı telefonlarımızdan oyunlar oynayarak vakit geçirmeye çalışırız. Uygulama mağazalarında ilgimizi çeken yüzlerce oyun yer almaktadır. Yarış oyunlarından savaş oyunlarına, macera oyunlarından zeka oyunlarına kadar farklı kategorilerde geliştirilmiş yüzlerce oyun mevcuttur. Sevdiğimiz tarzda oyunları seçerek onlarla eğlenceli vakit geçirmek can sıkıntımızı giderecektir.

CEO Simulator ile Şirket Yönetimine Adım Atın

Bazı oyunlar eğlendirmenin yanında eğitici özelliklere sahiptir. Strateji kategorisi bu konuda ön plana çıkmaktadır. Zekayı aktif kullanmayı gerektirmesi bakımından kişisel gelişim konusunda önemli bir yere sahiptir. Bu açıdan CEO Simulator, yöneticilik kabiliyetini geliştirmek isteyenler için eşsiz bir yere sahiptir. Hem vaktinizi iyi değerlendirmek hem de para ve şirket yönetimi konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız bunu tercih etmenizi şiddetle önermekteyiz.

1 Milyar Dolar Değerlemeye Ulaşınız

Uluslar arası arenada  firmaların amacı değerlemelerini en yüksek seviyeye çıkarmaktır. Siz de oyun içerisinde hem çalışanlarınızı mutlu edip hem de firmanızı büyütme konusunda ilerlemeler kaydetmelisiniz. Bunu yapmak için de piyasaları iyi okumayı bilmelisiniz ve rakiplerinizi hareketlerini önceden sezerek önlem almalısınız. Startup kurma fikri olanlar için iyi bir deneyim olacak CEO Simulator, sıfırdan bir şirketi yükseltmenin zorluğunu kullanıcılara sunmaktadır. Basit bir tasarıma sahip olan uygulamayı herkes kullanabilmektedir. Yapmanız gereken tek şey zekanızı kullanarak şirketiniz için gereken doğru hamleleri belirlemekten ibarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir